23.04.2016 - Bilcross, Åpningsløp 2016

< Løpsoversikt

Klasse: Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
200   Sander Ness   NMK Orkla   Opel     
203   karoline kjønhaug   NMK Melhus   saab     
211   oskar nonstad   NMK Verdal/Levanger   volvo   Nonstad motorsport  
214   Ole Johan Steigedal   NMK Orkla   Volvo 740   Steigedal Racing  
215   Joakim Opdal   NMK Namdal   saab     
216   Eirin H Skotvoll   naf motorsport tr lag   volvo     
218   Håvard Leer Leksås   NMK Namdal   Toyota   Team Grong Bilservice  
222   Ludvik Berre   NMK Namdal   Volkswagen   Bangdaln Racing Team  
228   Amalie Rønning   NAF Motorsport Trøndelag   Volvo     
233   Ronja Ljøkjel   NMK Melhus   Volvo   Team Auto - Frakt / Gammelelva Rasarlag  
241   Mali Stræte   Naf Motorsport Trøndelag   OPEL     
242   Kjetil moe   NMK Støren   volksvagen golf   tsm motorsport  
245   Jørgen Flisen   NMK Melhus   volvo   Flisen Racing  
254   Emilie Ebbesen Ebbesen Krokdal   NMK Orkla   Opel   Krokdal Motorsport  
255   Jo Erik Aa   NMK Orkla   Mazda   Aa_Racing  
264   Ruben Karijord   NMK Brønnøy   Volv0   Karijord motorsport  
298   Ida andrea Mortensen   NMK Verdal/Levanger   opel   m&n motorsport  
299   Petter Romstad   NMK Namdal   Opel   Romstad Motorsport  

Klasse: Rekrutt
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
300   Martin Eriksson   NMK Verdal/Levanger   Volvo   Eriksson motorsport  
320   emilie lundemo   NMK Verdal/Levanger   toyota   hårberg  
333   Rikke Rendum   NMK Verdal/Levanger   Opel     

Klasse: Åpen
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
2   martin borten   NMK Melhus   opel   melhus autoservice / gammelelva rasarlag  
3   Gøran Fossmo   NMK Støren   Audi   Team Bangan  
5   Emil Semb   NMK Verdal/Levanger   toyota     
6   Øyvind Bakkebø   NMK Støren   Vw   Bakkebø Motorsport  
7   Thomas Hårberg   NMK Verdal/Levanger   toyota   Hårberg Motorsport  
8   Lars Opland   NMK Melhus   Honda     
10   Andreas Bolland   NMK Støren   Opel   Team Snøan  
11   Arild sandnes   NAF motorsport Trøndelag   Opel     
12   Bård arne Opland   NMK Melhus   Saab   Aundalen racing  
13   Sondre Muggerud   NMK Verdal/Levanger   opel     
14   Nils Arne Steigedal   NMK Orkla   Opel   Ps racing team  
18   Bård Leksås   NMK Namdal   Toyota   Team Grong Bilservice  
21   steffen sundsvåg   NMK Rana   volvo     
22   Arve Sætereng   NMK Melhus   VW   TEAM VR6  
23   Lasse Fossen   NMK Verdal/Levanger   opel   Hårberg Motorsport  
27   Joakim Gjønnes   NMK Verdal/Levanger   Opel   TMD Racing  
29   Emil Folvik   NMK Orkla   Opel   TMD Racring  
32   Kristian Klepp   NMK Steinkjer   Volvo   Klepp Motorsport  
35   Steffen Restad   NMK Melhus   Volvo   Restad Motorsport  
36   Steffen Krogstad   NMK Melhus   Vw   KGK Racing  
41   kenneth lyngås   NMK Rana   opel     
43   Christoffer Høyem   NMK Verdal/Levanger   Opel     
45   Kenneth Fossum   NMK Støren   Toyota     
47   Marius Roel   NMK Verdal/Levanger   toyota     
48   Ronni Rønne   NMK Melhus   Volvo     
62   Erik Ude   NMK Verdal/Levanger   Volvo   Fiasko  
63   Bjørn Eirik Brenne   NMK Verdal/Levanger   Volvo     
68   Morten Rønning   NMK Namdal   Saab     
69   Roger Monkan Eidem   NAF Motorsport Trøndelag   Nissan   Team Eidem  
70   Robin Hatling   NMK Steinkjer   VW   TEAM hatlingpoweR  
72   Bård Gundersen Skotvoll   naf motorsport tr lag   volvo     
74   Geir Jonny Skorild   NMK Orkla   Fiat   TMD Racing  
77   Johnny Sletvold Øien   Naf Motorsport Trøndelag   Nissan   Øien Motorsport  
80   Kristian Rønne   NMK Steinkjer   Opel     
87   Øyvind Romstad   NMK Namdal   Opel   Romstad Motorsport  
88   Stig-Even Strandvik   NMK Verdal/Levanger   Opel     
93   Joar Hamland   NMK Ytre Namdal   Opel     
98   Lena Mortensen   NMK Verdal/Levanger   opel   m&n motorsport  
99   Marius Folde   NMK Melhus   Volvo   Team Auto-Frakt / Gammelelva Rasarlag  
109   Odd Eystein Noem   NMK Verdal/Levanger   Opel   M&N Motorsport  
118   Erlend Leer Leksås   NMK Namdal   Toyota   Team Grong Bilservice  
123   Henrik Hårberg   NMK Verdal/Levanger   toyota   Hårberg Motorsport  
173   Arne Roel   NMK Verdal/Levanger   Toyota     

Klasse: Damer
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
405   Lena Presthus   NMK Orkla   Mazda   PS Racing  
410   marianne asphaug   NMK Rana   opel     
411   Emilie T. Nessø   NMK Verdal/Levanger   Toyota   Hårberg Motorsport  
429   Camilla Berg   NMK Orkla   Opel   TMD Racring  
466   Thea Eidem   Naf Motorsport Trøndelag   Nissan   Team Eidem  
498   Lena Mortensen   NMK Verdal/Levanger   opel   m&n motorsport  

Klasse: Debutant
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
Ingen påmeldte.