Startliste 01.06.2019 - Rallycross, 2.NM Runde i Rallycross 2019

< Løpsoversikt

Klasse: Rallycross Junior
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
2   Trond Simen Larsen   NMK Konsmo   Honda   Team Larsen Motorsport  
4   Mats W. Marthinsen   NMK Larvik   Honda   MM-sport  
7   Sander Næss   NMK Orkla   Toyota   Næss Racing  
9   Magnus Ransedokken   Nmk Gol   Peugeot   Magnus ransedokken motorsport  
11   Thea Martinsen   NMK Drammen   Honda     
12   Marius Svendsen   NMK Trøgstad   Vw   Marius Myhrer Svendsen Motorsport  
14   Mathilde Hanserud   NMK Gardermoen   Honda     
16   Christoffer Novak   NMK Trøgstad   Honda     
18   Lars Løstegård   NMK Gol   Honda     
21   Kristine Udnæseth   KNA Solør Motorsport   Opel   Kristine Udnæseth Motorsport  
22   Markus Bakken   NMK Modum-Sigdal   Opel     
23   Kristoffer Kalfoss   KNA Solør Motorsport   Honda     
24   Martin Stenberg   NMK Hadeland   Honda     
25   Roar Presthus   NMK Orkla   Peugeot   Presthus Motorsport  
28   Sindre Haug   NMK Drammen   Volkswagen     
29   Eirik H.Berget   NMK Gol   Ford   EHB Motorsport  
31   Andrine Rafoss   NMK Konsmo   Honda     
46   Benjamin Tveit Halvorsen   NMK Larvik   Volkswagen   BTH Motorsport  
80   Sindre Madsen Moe   NMK trøgstad   Peugeot   Moe Racing  
96   Sunniva Rudi   NMK Nore og Uvdal   Honda     

Klasse: Klasse 1
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
103   Robin Andresen   NMK Trøgstad   Opel     
104   Per Magne Svardal   NMK Konsmo   Peugeot     
105   Helene Hvaal   NMK Larvik   Citroen     
108   Christian Hobæk   NMK Larvik   Citroen     
110   Heine Rudi   NMK Nore og Uvdal   Peugeot     
111   Kristiane Hvaal Engh   NMK Gjøvik   Opel     
112   Anders Hansen   KNA Varna   Volkswagen     
114   Liz Wessel   NMK Drammen   Ford   Wessel Motorsport  
115   Asgeir Taraldsen   NMK Melhus   Renault     
116   Jan Henning Kleiv   NMK Modum-Sigdal   Citroen   Nordbohus Racing  
118   Sindre Biksrud   NMK Gol   Citroen     
123   Roger Karlsen   NMK Drammen   Skoda     
133   Anders Granheim   NMK Hadeland   Renault     
160   Marius Solberg Hansen   Asker og Bærum Motorsport   Citroen     
164   Jonas B Kløvstad   KNA Oppland   Citroen   Kløvstad Motorsport  
166   Ada Marie Hvaal   NMK Larvik   Opel     
188   Erik Christian Flaten   NMK Drammen   Volkswagen     

Klasse: Klasse 2
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
201   Sivert Svardal   NMK Konsmo   Mazda   Team Svardal  
202   Daniel Holten   NMK Vikedal   Ford     
205   Sigurd Erik Egeland   NMK Kvinesdal   Mazda     
208   Fredrik Magnussen   NMK Hønefoss   Ford     
209   Sebastian Høidalen   NMK Grenland   Skoda     
210   Mathias Kveven Hamre   NMK Grenland   Ford     
211   Nikolay Rike Grønlund   NMK Kons   Mazda   Grønlund Motorsport  
212   Steffen Restad   NMK Melhus   Ford     
214   Lina Maria Holt   NMK Larvik   Peugeot     
216   Hans anders Brænden   NMK Gardermoen   Ford     
218   Fredrik Kviserud   NMK Trøgstad   Ford     
222   Alexander Hauglid   NMK Valdres   Opel     
233   Anders Bråten   NMK Hønefoss   Ford     
250   Erik Svartås   Kna Varna   Citroen     
285   Alexander Kittilsen Lie   NMK Grenland   Mazda     

Klasse: Klasse 3
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
302   Jørgen Syversen   NMK Aremark   volvo     
304   Kenneth Hansen   KNA Varna   Volvo     
305   Thomas Hårberg   NMK Verdal/Levanger   Volvo     
307   John Magnus Sivesind   NMK Gjøvik   Ford     
310   Simen Engsvik   NMK Aremark   BMW     
312   Sander Engsvik   NMK Aremark   Ford     
314   Espen Borge   NMK Modum-Sigdal   BMW     
315   Frode Leirhol   NMK Valdres   Volkswagen     
317   Henning Gran   NMK Gardermoen   Hunday     
319   Thomas Haagensen   NMK Konsmo   BMW     
321   Geir Klund   NMK Aremark   Volvo     
323   Monica Enerberg   Krabyskogen Motorsport   Volvo     
329   Andreas Aarhaug   NMK Støren   Volvo     
335   Kim Roar Johansen   NMK Trøgstad   Opel   Hoggern racing  
339   Gaute Høiseth   NMK Melhus   S40   Høiseth Motorsport  
340   kent vigdal   NMK Melhus   bmw   vigdal motorsport  
342   Sindre Bjørnås   NMK Orkla   Volvo   Bjørnås Motorsport  
343   Stian Nordstad   KNA Midt-Norge   Volvo   Nordstad Motorsport  
354   Rune Tiset   NMK Surnadal og Rindal   Volvo   Tiset  
355   Jo Erik Aa   NMK Orkla   Ford Escort     
365   Gustav Holter-Hovind   NMK Aurskog-Høland   volkswagen     
366   Thomas Ler   NMK Melhus   Volvo   Ler Motorsport  
369   Morten Asklund   NMK Støren   Volvo   MARX  
386   Joakim Vestli   KNA Oppland   BMW     
398   Tom Vidar Belgen   NMK Trøgstad   Opel   Belgen Motorsport  

Klasse: Klasse 4
Startnummer   Navn   Klubb   Bil   Team  
400   Trond Arne Stavne   Hell Motorsport   Volvo     
402   Hans-Jøran Østreng   NMK Trøgstad   BMW     
403   Kim Åvar Meland   NMK Konsmo   BMW     
404   Rune Engesvoll   NMK Gardermoen   Lexus     
408   Thomas Tørnby   NMK Trøgstad   Toyota     
412   Øyvind Johansen Myhren   Krabyskogen Motorsport   BMW     
414   Karoline Breivik   NMK Bergen   Volvo   Team Karoline  
415   Robin Slåttekjær   NMK Grenland   BMW   Slåttekjær Motorsport  
416   Markus Johannessen   NMK Trøgstad   Volvo     
417   Bjørn-Terje Heggeli   NMK Alta   Ford   Heggeli Motorsport  
420   Tom Nyhuus   NMK Hadeland   Volvo     
424   Fredrik Ågedal   NMK Konsmo   BMW     
428   Vegar Hojem   NMK Melhus   Volvo   Hms  
433   Robin Rørvik   NMK Aremark   Volvo